fbpx

İade Ve Geri Ödeme Politikamız

  • Ürünlerimi nasıl iade edebilirim?

Mesafeli Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında müşterimiz kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde iletisim@babyking.com.tr adresine e-posta yolu ile açık bir bildirimde bulunulması ve ürünün 8. maddede belirtilen cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerden olmaması gerekir. İade edilmek istenen ürünler kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenmeli ve kargoya teslim edilmelidir. Kargoda oluşan hasarlardan dolayı yaptığınız iade işlemlerinde kargo ücreti bize aittir. Kargonuzu ARAS KARGO – CMB İLAÇ sözleşmesine istinaden tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Hasarlı veya hatalı ürünler dışındaki iadelerinizde kargo ücreti göndericiye aittir. Kargo anlaşmamız üzerinden gönderilen bu tür ürünleri kesinlikle kabul etmeyerek size geri göndereceğimizi bilginize sunarız.

  • Ürünleri hangi iade adresine yapmalıyım?

İade Adresi: Kargo şirketinde kayıtlı olan firma adresimize (CMB İLAÇ) gönderim yapabilirsiniz.

  • Ne kadar süre içinde ürün iade edebilirim?

Değiştirmek ve iade etmek istediğiniz ürünlerinizi 7 gün içerisinde iade ya da değişim için belirtilen adrese gönderebilirsiniz.

  • Hangi ürünlerin iadesi yapılamaz?

Açılmış, kullanılmış, kutusu tahrip edilmiş, tekrar satışa sunulamayacak durumda olan ürünler geri iade alınmaz.

  • İade edeceğim ürün için kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

Kargoda oluşan hasarlardan veya hatalı gönderimlerden dolayı yapılan iade işlemlerinde kargo ücreti bize aittir. Kargonuzu ARAS KARGO – CMB İLAÇ sözleşmesine istinaden tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Bunun dışında yapacağız iade işlemlerinde kargo ücreti size aittir.

  • Faturamı kaybettim, nasıl iade yapabilirim?

Bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

  • İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

İade ettiğiniz ürünlerin geri ödemeleri 7 İş günü içerisinde yapılmaktadır.

  • İade sürem doldu, ürünleri iade edebilir miyim?

Bir ürünü fatura veya irsaliyesiyle birlikte 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak 7 gün aşıldığı takdirde iade işlemi yapılamamaktadır.

Geri ödememi nasıl ve ne zaman alabilirim ?

İadeniz elimize ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılarak maksimum 7 iş günü içerisinde ödemeniz iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde ücretiniz kartınıza geri iade edilir.